Wrist Training Ball 230B Fitness Accessories مار و پله چوبی PINTOYجدید و جالبWow Wee Coji Robot ست چوبی میوه PINTOYSصندلی بچگانه چوبی PINTOYS طرح ماشین آتشنشانی تخته جادویی کودک SIMBA مدل DISNEY FROZENپازل ١٠ تکه سطلی ECOIFFIERتابلو ست سه قاب جاده noomaVictorinox Swiss Card Classic 07133T3

شرایط استفاده

به مدرن مارکت خوش آمدید. تمامی بخشهای مدرن مارکت که سرویسهای  فروش آنلاین کالا و خدمات را ارائه می نماید به هر نحوی چه وب سایت اصلی چه زیر دامنه های وابسته و یا اپلیکیشن های موبایل مرتبط با مدرن مارکت از شرایط استفاده تشریح شده در این بخش پیروی می نمایند.

شما با استفاده از مدرن مارکت و بهره مندی از کلیه خدمات آن، با شرایط استفاده از آن موافقت نموده اید، بنابراین با دقت این شرایط را مطالعه فرمائید.

ما گستره بزرگی از خدمات را توسط مدرن مارکت به شما پیشنهاد می نماییم، گاهی از اوقات ممکن است برخی از شرایط اضافی به این بخش افزوده گردد. بنابراین هر زمانی که شما بخشی از سرویسهای مدرن مارکت را استفاده می نمایید ، حتما به نکات مهم و راهنمایی هایی که برای شما مشخص گردیده است توجه نمایید زیرا ممکن است در صورت عدم توجه به شرایط استفاده از هر سرویس کنترل کامل خود را بر روی سرویسهای ارائه شده توئسط مدرن مارکت از دست بدهید.

حریم خصوصی

لطفاً تمامی نکات مرتبط با حریم خصوصی در مدرن مارکت را مطالعه نمایید، تا بتوانید به بهترین نحو با سرویسهای مدرن مارکت آشنا شوید و ازر آن بهره ببرید.

ارتباطات الکترونیکی

زمانی که شما از خدمات مدرن مارکت بهره می برید و یا حتی برای ما ایمیل میزنید و یا پیامک میفرستید و یا هر گونه ارتباطی بین کامپیوتر شخصی شما یا گوشی هوشمند شما با ما برقرار می گردد "شما به صورت الکترونیکی با ما در ارتباط هستید"ف شما رضایت خود را مبنی بر ارتباط الکترونیکی با ما اعلام نموده اید، مانند ایمیل، پیامک، و یا هرگونه پیامی که از سمت سرویسهای مدرن مارکت برای شما ارسال می گردد. و شما می توانید نسخه ای از این ارتباطات را برای خود ذخیره نمایید. شما بدینوسیله رضایت خود را مبنی بر دریافت ارتباطات الکترونیکی مانند ایمیل پیامک و یا هر سرویس ارتباطی و پیام دهی مورد استفاده توسط مدرن مارکت را اعلام می نمایید.

کپی رایت

تمامی محتوای مورد استفاده در تمامی سرویسهای مدرن مارکت مانند متن، تصویر، ویدئو، صوت، لوگو، دکمه ها، آیکونها ، کلیپ ها، دانلودهای دیجیتال و تمامی بخشهای نرم افزاری که مشخصه مدرن مارکت می باشد و یا محتوای تولید شده توسط تأمین کنندگان کالا و خدمات تحت قانون حمایت از مؤلفین و مصنفین وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

علامت های تجاری

برای مشاهده لیست علائم تجاری تعریف شده مدرن مارکت کلیک کنید. به علاوه تمامی تصاویر، لوگوها، سربرگها، آیکون ها ، دکمه ها، اسکریپت ها و نام سرویسهای مختلف مورد استفاده در تمامی بخشهای مدرن مارکت در ایران و دیگر کشورها شامل حق کپی رایت می باشند. علائم تجاری مدرن مارکت تنها در ارتباط با سرویسهای ارائه شده توسط مدرن مارکت قابلیت استفاده دارند و کلیه علائم تجاری که مربوط به مدرن مارکت نمی باشند و مربوط به برند شناخته شده ای می باشد از این قاعده مستثنی می باشد و تابع قوانین خودشان می باشند.

پتنت ها (حق ثبت اختراع)

کلیه طرح های کسب  و کار استفاده شده توسط مدرن مارکت متعلق به شرکت زندگی الکترونیکی ایرانیان می باشد و هیچ شخصی در هیچ قالبی حق کپی برداری از کسب و کار و سرویسها ارائه شده در این بخش را نخواهد داشت و در صورت بروز تخلف از طریق مراجع ذی صلاح قابل پیگیری قانونی می باشد.

مجوز و دسترسی

با توجه به انطباق شما با این شرایط استفاده و شرایط سرویس، در صورت پرداخت شما جهت بهره مندی از سرویسهای مدرن مارکت جهت فروش کالا و خدمات ،کلیه مجوزهای صادر شده در مدرن مارکت که تحت عنوان سرویسهای فروش و یا هر خدمت دیگری که در قالب مدرن مارکت ارائه می گردد متعلق به شخصی است که به عنوان صاحب آن امتیاز تعیین گردیده است و تفویض اختیار و یا انتقال دسترسی به هر شخص غیر کاملاً غیر قانونی بوده و منجر به مسدود شدن حساب کاربری می گردد. کلیه سرویسهای ارائه شده در مدرن مارکت مختص فرد ثبت نام کننده بوده و فرد به هیچ وجه مجوز بهره برداری اقتصادی از این سرویسها نخواهد داشت . هر گونه دانلود، کپی برداری از اطلاعات و محتوای سایت برای کسب بهره تجاری ، هرگونه داده آمایی، رباتهاو یا ابزارهای جمع آوری داده ها ممنوع بوده و مشمول پیگرد قانونی می باشد. هیچ بخشی از مدرن مارکت طبق این شرایط استفاده قابلیت الگوبرداری، کپی برداری ، فروش و یا هر نوع بهره برداری تجاری نخواهد داشت و در صورت مشاهده پیگیری قضایی خواهد شدو تمایم اطلاعات فرد و حساب خاطی در اختیار پلیس فتا و مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

حساب کاربری شما

شما برای استفاده از خدمات مدرن مارکت به حساب کاربری خود نیاز دارید، شما برای ثبت پرداختهای خود در مدرن مارکت بابد به حساب کاربری خود وارد شوید. کلیه مسئولیت های ناشی از ورود به حساب کاربری با نام کاربری و رمز عبور شما، بر عهده شما می باشد بنابراین در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود کوشا باشید. کلیه محدودیتها و قابلیت های خرید تعریف شده در حساب کاربری شما به فرد لاگین شده اجازه خواهد داد کالاهای مجاز خود را بررسی و خرید نماید بنابراین از دسترس قرار دادن نام کاربری و رمز عبور خود به فرزندان خود که نباید به برخی کالاها و محتواهای بزرگسالان دسترسی پیدا کنند امتناع فرمائید.

جهت مشاهده کالاهای هر دپارتمان بر حسب مورد مجوزهایی از قبیل سن خریدار، حوزه فعالیت و مجوزهای کاری بر روی حساب کاربری فعال می گردد، بنابراین برای هر یک از اعضای خانواده خود و یا سازمان خود یک حساب کاربری مجزا تهیه و ثبت نام نمائید.

بازبینی، نظرات، ارتباطات و سایر محتواها

شما ممکن است بازبینی، نظرات، تصاویرف ویدئوها و دیکر محتواها را پست کنید، کارت الکترونیکی ارسال کنید و یا هر نوع ارتباط دیگر را ایجاد نمائید. پیشنهادات خود را ثبت کنید ، عقاید ، نظرات ، سؤالات و یا دیگر اطلاعات را ارسال نمائید. کلیه محتواهای ایجاد شده توسط حسابهای کاربری نباید شامل هیچ گونه مطالب غیر مجاز، تعصبی، تهدید آمیز، تهمت زدن، تجاوز به حقوق دیگران، نقض حقوق عمومی یا به هر صورتی آسیب رساندن به شخص یا گروهی ا بصورت ناعادلانه در پی داشته باشد. کلیه محتواهای منتشر شده از حساب کاربری شما باید عاری از ویروس، کمین های سیاسی، درخواست های تجاری، نامه های زنجیره ای، ارسال انبوه ایمیل و یا هر نوع هرزنامه الکترونیکی باشد. به هیچ عنوان از ایمیل و یا شماره موبایل تقلبی برای حساب خود استفاده ننمائید . استفاده جعلی از نام اشخاص یا نهاد ها به مدرن مارکت اجازه می دهد مطالبت منتشر شده از سوی شما را حذف و یا ویرایش نماید . مدرن مارکت بصورت طبیعی محتواهای تولید شده توسط شما را بازبینی نمی نماید.

اگر شما مطالب و محتوایی را در مدرن مارکت را پست کنید، شما به مدرن مارکت انحصاراً اجازه پخش، اصلاح، تطبیق، انتشار، ترجمه، تفسیر ، توزیع و نمایش چنین مطالبی را در سراسر جهان و در هر رسانه ای داده اید.مدرن مارکت در قبال هرگونه مطالب ارسال شده توسط شما و یا هر شخص ثالث هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شکایت های کپی رایت

مدرن مارکت به مالکیت معنوی دیگران احترام می گذارد، اگر شما بر این باورید که به هر صورت کپی رایت نقض شده است لطفاً به ما اطلاع دهید.

خطر از دست دادن

تمامی خریدهای کالاهای فیزیکی در مدرن مارکت مشمول قرارداد حمل می باشند، این بدین معنی است که برای به حداقل رساندن خطرات ناشی از وصول کالا به مشتریان خدمات حمل از سوی مدرن مارکت انجام می شود.

بازگشت، بازپرداخت

مدرن مارکت جهت خریدی مطمئن و لذت بخش اقدام به راه اندازی مرکز تحویل نموده است. شرایط بازگشت و پرداخت ما را در مرکز تحویل پیرگیری نمائید.

مشخصات محصولات

مدرن مارکت تلاش می کند معرفی کالا و خدمات را با دقت بالا انجام دهد، با این حال مدرن مارکت ادعا نمی کند که توصیف محصول یا محتوای دیگر و یا معرفی خدمات در مدرن مارکت دقیق، کامل، قابل اعتماد یا بدون خطاست. در صورتی که کالایی مطابق با توصیف ارائه شده در مدرن مارکت به دست شما رسید حتماً در شرایط بدون استفاده بازپس گرفته خواهد شد.

قیمت گذاری

لیست قیمت به معنی قیمت خرده فروشی پیشنهادی یک محصول یا خدمت می باشد که توسط تولید کننده، عرضه کننده و یا فروشنده ارائه شده است. شما می توانید تاریخچه قیمت محصول و یا خدمات را برای مقایسه قیمت اعلام شده از سوی تأمین کننده بررسی نمائید.

با توجه به اقلام فروخته شده در مدرن مارکت، ما نمی توانیم قیمت یک مورد را تأیید کنیم تا زمانی که سفارشی ثبت گردد. با وجود تلاشهای ما، تعداد کمی از اقلام ما ممکن است غلط باشد. برای این منظور یک مرحله در فرآیند فروش اضافه نمودیم تا قبل از تکمیل فرآیند فروش تأیید سبد خرید نهایی شده از مشتری اخذ گردد و در صورتی که کالایی با قیمت بالاتر از سایت داشته باشد با اطلاع مشتری حذف و یا تأیید می گردد. ما کاملاً بر فرآیند فروش نظارت داریم تا در صورتی که مشکلی در فرآیند فروش رخ داد همواره در کنار شما باشیم و در جهت کسب رضایت شما کمال همکاری را به عمل آوریم.

مجوزهای اپلیکیشن

هنگامی که شما از برنامه های ایجاد شده توسط مدرن مارکت و یا خدمات مدرن مارکت بهره می برید، شما مجوزهای خاصی را برای نصب اپلیکیشن اعطا می کنید. اکثر تلفن های همراه اطلاعاتی در مورد این مجوزها ارائه می دهند.

تحریم ها و سیاستهای صادراتی

شما ممکن است نتوانید از خدمات مدرن مارکت استفاده کنید، اگر شما موضوع تحریم های جمهوری اسلامی ایران  یا تحریم های مطابق با  قانون جمهوری اسلامی ایران هستید نمی توانید از خدمات و محصولات صادراتی بهره ببرید این تحریم ها شامل کلیه اپلیکیشن ها و خدمات مدرن مارکت نیز می باشد.

مشاغل دیگر

کلیه مشاغل و کسب و کارهایی که از مدرن مارکت برای فروش کالاو خدمات خود بهره می برند و از طریق مدرن مارکت به ایشان لینک داده می شوند به هیچ عنوان در حیطه مسئولیت مدرن مارکت نمی باشند و ما مسئول بررسی و ارزیابی آنها نیستیم،  مدرن مارکت هیچکدام از محتواهای ارائه شده توسط ایشان و یا پیشنهادات ایشان را تأیید نمی کند. مدرن مارکت مسئولتی در قبال اقدامات، محصول و محتوای هیچ یک از این اشخاص ندارد. شما باید با دقت حریم خصوصی و شرایط استفاده ایشان را بررسی نمائید.

اخطار ضمانت و محدودیت مسئولیت

کلیه خدمات ارائه شده توسط مدرن مارکت، محتواها، محصولات، نرم افزارها و هر آنچه در مدرن مارکت ارائه می گردد هیچگونه گارانتی از سوی مدرن مارکت ندارند و تنها در صورت گارانتی از سوی تأمین کننده مشمول خدمات گارانتی از سوی تأمین کننده می باشند و مدرن مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال گارانتی محصولات، خدمات ، محتواها و نرم افزارها ندارد. مدرن مارکت هیچ گونه ضمانت نامه و گارانتی محصولات، خدمات و یا هر نوع محتوای ایجاد شده در وب سایت و نرم افزارهای خود ارائه نمی نماید.

شما با قبول شرایط استفاده قویاً تمامی ریسک های استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده در مدرن مارکت را می پذیرید و تمامی خطرات ناشی از استفاده از محصولات و خدمات مدرن مارکت را قبول می نمایید. مدرن مارکت به هیچ وجه عدم وجود ویروس در محتوای ارائه شده در سایت و نرم افزارهای ارائه شده توسط مدرن مارکت و وجود بدافزارها را گارانتی نمی نماید. مدرن مارکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای تولید شده توسط فروشندگان کالا وخدمات ندارد.

مدرن مارکت به هیچ وجه، مسئولیتی در قبال هر گونه آسیب ناشی از استفاده از خدمات مدرن مارکت ندارد همچنین مدرن مارکت هیچ گونه مسئولتی در قبال آسیب ناشی ازاستفاده مستقیم و یا غیر مستقیم از محصولات، محتوا، نرم افزار و یا هر گونه اطلاعاتی که در خدمات مدرن مارکت ارائه می گردد ندارد.

اختلافات

هر گونه اختلاف یا ادعایی مرتبط با استفاده از خدمات مدرن مارکت یا هر محصول یا خدماتی که توسط مدرن مارکت و یا از طریق مدرن مارکت فروخته شده و یا توزیع شده است، در خصوص اختلافات کوچک به داوری مدرن مارکت حل و فصل خواهد شد و در مواردی که اختلاف غیر قابل حل باشد و ادعای صحیحی باشد با مراجعه به مراجع قضایی قابل حل و فصل خواهد بود.

هیچ قاضی در داوری وجود ندارد و بازبینی دادگاه در مورد داوری محدود می باشد. با این وجود یک قاضی بصورت انفرادی می تواند بر اساس همین شرایط استفاده بین طرفین دعوی حکم کند.

برای شروع یک پروسه داوری باید یک نامه درخواست داوری ارسال کنید و ادعای خود را به شرکت زندگی الکترونیکی ایرانیان ارسال کنید. این داوری در صورتی که زیر 10 میلیون تومان باشد توسط واحد حقوقی شرکت مورد بررسی و بر اساس شرایط استفاده در همین بخش قضاوت خواهد شد و در صورتی که بیش از این مقدار باشد با مراجعه به مراجع قضایی کشور و بر پایه شرایط استفاده در همین بخش قابل رسیدگی می باشد.

ما توافق میکنیم که هر دعوی بصورت انفرادی مورد رسیدگی قرارگیرد و نه بصورت مجموعه ای از دعاوی، بنابراین هم ما و شما قادرید در خصوص نقض حقوق مالکیت معنوی در دادگاه اقامه دعوی نمائیم.

قانون قابل اجرا

با استفاده از خدمات مدرن مارکت ، شما موافقت خود را در خصوص حکمیت قانون جمهوری اسلامی ایران بر اساس شرایط استفاده اعلام می کنید

سیاستها ، تغییرات و استقلال

لطفاً سایر سیاستهای ما ، نظیر سیاست های قیمت گذاری ما را در این سایت بررسی نمائید.این سیاستها نیز استفاده شما از خدمات مدرن مارکت را تحت کنترل دارد.مدرن مارکت حق دارد در هر زمان نسبت به تغییر سایت، سیاستهای کاری، شرایط خدمات و شرایط استفاده اقدام نماید. در صورتی که هر یک از این بخشها مشکل اجرایی داشته باشد این عامل تأثیری بر باقی سیاستهای کاری ندارد و همگی شرایط استفاده و سیاستهای کاری به قوت خود باقیست.

آدرس ما

ایران، تهران، اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بلیوار، خیابان معین، پلاک 3، طبقه همکف،  واحد 2، کد پستی 1469814765، تلفن: +982144845065

شرایط اضافی حاکم بر نرم افزاری مدرن مارکت

شرایط زیر برای هر نرم افزار شامل بروزرسانی  و یا ارتقاء نرم افزار و  هرگونه مستندات مرتبط با آن در خصوص خدمات مدرن مارکت اعمال می شود.

 1. استفاده از نرم افزارهای مدرن مارکت:شما ممکن است از نرم افزارهای مدرن مارکت برای بهره گیری از خدمات مدرن مارکت استفاده کنید که در شرایط استفاده مجازید از آنها استفاده کنید، با این حال بهره گیری از بخشی از نرم افزارهای مدرن مارکت ، ترکیب هر بخشی از آن با بخشهای دیگر ، کپی برداری به هر نحو، حتی با اعمال تغییر بر روی فرایند اصلی مدرن مارکت شامل حقوق کپی رایت و قابل پیگرد قانونی می باشد.
 2. استفاده از خدمات اشخاص ثالث:هنگامی که شما از خدمات اشخاص ثالث برای بهره مندی از خدمات مدرن مارکت بهره می برید، مانند اپراتورهای اینترنت و یا ارائه دهنده های نرم افزار موبایل مسلماً استفاده شما از خدمات اشخاص ثالث تابع شرایط استفاده از خدمات ایشان می باشد و باید شرایط استفاده این اشخاص ثالث را به دقت بررسی نمائید.
 3. مهندسی معکوس هرگز:هرگونه مهندسی معکوس، کامپایل مجدد، یا تفکیک اجزای برنامه های موجود در مدرن مارکت به هر نحو ممنوع بوده همچنین، هاجم و یا دور زدن حفاظت های امنیتی مدرم مارکت به طور کلی و یا جزئی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
 4. بروزرسانی: ممکن است در هر زمانی و بدون اطلاع شما نرم افزار مدرن مارکت بصورت خودکار و یا دستی بروزرسانی شود.
 5. کاربران حکومتی: اگر شما یکی از کاربران دولتی-حکومتی می باشید کلیه خدمات مدرن مارکت تحت عنوان خدمات تجاری در اختیار شما قرار می گیرد و شما همانند یک کاربر عادی از خدمات مدرن مارکت طبق شرایط استفاده تعیین شده در مدرن مارکت بهره می برید.
 6. مناقشات: در صروت بروز هر گونه تناقض بین این شرایط استفاده و هر گونه شرایط اشخاص ثالث و یا شرایط دیگر مدرن مارکت مانند شرایط مجوز نرم افزارهای متن باز بر اساس شرایط اختصاصی هر مورد عمل خواهد شد و در باقی موارد کاملاً تابع شرایط استفاده مدرن مارکت می باشد.

نحوه ارائه شکایت

اگر شما احضاریه ای از سمت دادگاه برای مدرن مارکت دارید باید توجه داشته باشید که مدرن مارکت به ایمیل های ارسالی و فکس در این خصوص پاسخ نمی دهد و برای این منظور باید نسخه رسمی احضاریه خود را به همراه مهر معتبر به آدرس پستی واحد حقوقی مدرن مارکت در تهران تحویل دهید.

ایران، تهران، اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بلیوار، خیابان معین، پلاک3، طبقه همکف، واحد 2 کدپستی 1469814765 واحد حقوقی مدرن مارکت.

لطفاً توجه داشته باشید برای رسیدگی بهتر به درخواست شما اطلاعات کاملی در مورد سفارشات جزئی و کلی خود مشتمل بر اطلاعات کامل خریدار شامل: شماره کارت یا حساب خرید، ایمیل، شماره موبایل و در خصوص تأمین کنندگان اطلاعاتی مانند نام، ایمیل، آدرس فیزیکی فروشنده و همچنین اطلاعات کالا یا خدمات خریداری شده، آدرس آی پی خرید خود و کلیه اطلاعاتی که در رسیدگی به پرونده شما مؤثر خواهد بود، برای واحد رسیدگی حقوقی مدرن مارکت ارسال کنید.

اطلاعیه و نحوه ادعای نقض قانون کپی رایت

اگر شما بر این باورید که کار شما به نحوی کپی برداری شده است و حقوق مالکیت معنوی شما به نحوی تضییع شده است، لطفاً از طریق فرم ارسال شکایات، درخواست رسیدگی خود را برای ما ارسال نمائید. ما به نگرانی های صاحبان حقوق در مورد هر گونه تخلف به صورت پاسخ می دهیم.

اگر شما ترجیح می دهد یک نسخه کاغذی از شکایت خود را برای ما ارسال کنید، لطفاً در گزارش خود اطلاعات زیر را ارائه نمائید:

 1. امضای فیزیکی  از شخص مجاز(مالک حقوق مالکیت معنوی و یا وکیل معتبر همراه با وکالتنامه)
 2. توضیح کاملی در ارتباط با موردی که ادعا می کنید کپی شده و حقوق شما را نقض نموده است.
 3. توضیح کاملی در مورد موقعیت محتوایی که حقوق شما را تضییع نموده در سایت.
 4. آدرس، شماره تلفن، همراه  و ایمیل شما.
 5. تعهد نامه شما در مورد اینکه با یاد و ایمان به خدا قسم یاد می کنید که مورد اختلاف توسط مالک یا نماینده قانونی او جهت کپی برداری غیر مجاز اعلام شده است.
 6. تعهد نامه در خصوص اینکه شما مالکیت معنوی در خصوص مورد اختلاف دارید و یا وکالت قانونی از مالک واقعی دارید.

نماینده حقوقی مدرن مارکت جهت بررسی شکایات شما در خصوص نقض قانون کپی رایت به شرح زیر در دسترس شما می باشد:

ایران، تهران، اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بلیوار، خیابان معین، پلاک3، طبقه همکف، واحد3 کد پستی 1469814765 تلفن: 02144845065 داخلی 102 و شماره فکس 02144835429 و آدرس ایمیل : copyright@modernmarket.ir

توجه داشته باشید این روش ارتباطی تنها در خصوص امور مرتبط با نقض حقوق کپی رایت می باشد.

برو بالا